пʼятниця, 5 червня 2026 р.

5 червня Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

 Якушинецька бібліотека

5 червня Всесвітній день охорони навколишнього середовища.
Ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи її, шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Разом ми здатні зробити довкілля кращим, і надалі не забувати про його охорону та збереження природних скарбів.
Вже сьогодні кожен з нас може:
• відмовитися від поліетиленових пакетів
• відмовитися від одноразових пляшок та посуду
• бути енергоефективним у побуті
• обирати найбільш екологічний транспорт
• економити воду
• купувати менше, щоб потім не викидати
• сортувати сміття і віддавати на переробку
Сьогодні ми живемо в умовах війни. Українська природа є ще однією жертвою російської агресії. Війна вплинула на кожний компонент довкілля – тваринний і рослинний світ, воду, повітря, ґрунт. Наслідки цього негативного впливу будуть довгостроковими та матимуть не лише локальний, а й глобальний характер. А якщо після війни ми допоможемо природі відновитися, то це стане ще однією нашою перемогою!
https://www.facebook.com/groups/593752491068627


Немає коментарів:

Дописати коментар